Nové produkty v ponuke

Nové produkty v ponuke

Neustále sa snažíme vylepšovať našu ponuku. Tento krát sme si pre Vás pripravili nasledovné veci:

– Väčšie veci do posilky:

GHD / Hip Thrust Lavica ( https://valibuk.shop/produkt/ghd-hip-thrust-lavica/)
Riot Jammer Arms ( https://valibuk.shop/produkt/riot-jammer-arms/ )
Protišmykový Plyo Box ( https://valibuk.shop/produkt/protismykovy-plyo-box/ )
Mäkký Plyo Box ( https://valibuk.shop/produkt/makky-plyo-box/ )
Mäkký Plyo Box 3v1 ( https://valibuk.shop/produkt/makky-plyo-box-3v1/ )

– pre lepšie usporiadanie, resp. poriadok v gyme:

Úložný Systém MASS 2 ( https://valibuk.shop/produkt/ulozny-system-mass-2/ )
Stojan na kettlebelly / Wall bally – 3 stupne ( https://valibuk.shop/produkt/stojan-na-kettlebelly-wall-bally-3-stupne/ )
Univerzálny úložný systém ( https://valibuk.shop/produkt/univerzalny-ulozny-system/ )

– Drobné veci do posilky

Wrist Roller ( https://valibuk.shop/produkt/wrist-roller/ )
Guľové tiahlo ( https://valibuk.shop/produkt/gulove-tiahlo/ )
Guľové gripy na zhyby ( https://valibuk.shop/produkt/gulove-gripy-na-zhyby/ )
Nakladací popruh ( https://valibuk.shop/produkt/nakladaci-popruh/ )
Rotačná rúčka ( https://valibuk.shop/produkt/rotacna-rucka/ )
Tricepsové lano ( https://valibuk.shop/produkt/tricepsove-lano/ )
AB Wheel ( https://valibuk.shop/produkt/ab-wheel/ )

– V kategórii Tréningové pomôcky nájdete celkom novú podkategóriu Rehab / Prehab, kde nájdete rôzne potreby na masáže a rehabilitáciu po tréningu:

Masážna tyč ( https://valibuk.shop/produkt/masazna-tyc/ )
Masážna palica ( https://valibuk.shop/produkt/masazna-palica/ )
Masážny peanut ( https://valibuk.shop/produkt/masazny-peanut/ )
Masážny Jumbo Peanut ( https://valibuk.shop/produkt/masazny-jumbo-peanut/ )
Masážny silikónový peanut ( https://valibuk.shop/produkt/masazny-silikonovy-peanut/ )
Masážna reakčná loptička ( https://valibuk.shop/produkt/masazna-reakcna-lopticka/ )
Trigger Foam Roller ( https://valibuk.shop/produkt/trigger-foam-roller/ )
EVA Foam Roller ( https://valibuk.shop/produkt/eva-foam-roller/ )
Release Roller ( https://valibuk.shop/produkt/release-roller/ )
Mini Release roller ( https://valibuk.shop/produkt/release-mini-roller/ )
Masážna loptička Herkules ( https://valibuk.shop/produkt/masazna-lopticka-hercules/ )

– Ďaľšími novými tréningovými pomôckami sú aj:

Ruské bandáže na zápästia ( https://valibuk.shop/produkt/ruske-bandaze-na-zapastia/ )
Neoprénové šortky ( https://valibuk.shop/produkt/neoprenove-sortky/ )
Podpora chrbta ( https://valibuk.shop/produkt/podpora-chrbta/ )
Gymnastické mini gumy ( https://valibuk.shop/produkt/gymnasticke-mini-gumy/ )
Extra tenké odporové gumy ( https://valibuk.shop/produkt/extra-tenke-odporove-gumy/ )

– a samozrejme Tréningový denník, aby ste si mohli kvalitne zaznamenávať Vaše tréningy ( https://valibuk.shop/produkt/treningovy-dennik/ )



Dúfame, že Vás niečo z nových vecí zaujme zaujme. Ak by ste mali záujem o niečo, čo nemáme v ponuke, kludne nám napíšte. Možno sa to v budúcnosti v našom shope objaví.

Zdieľaj

Napíšte nám

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *